«Հասարակական կազմակերպությունների կառավարման ձեռնարկի» ներկայացում
«Թրանսփարենսի Ինթերնեշնլ հակակոռուպցիոն կենտրոն» հասարակական կազմակերպությունը Քաղաքացիական զարգացման և համագործակցության հիմնադրամի, Ժուռնալիստների «Ասպարեզ» ակումբի, «Հետաքննող լրագրողներ» հասարակական կազմակերպության, Բազելի կառավարման ինստիտուտի և Ոչ առևտրային իրավունքի եվրոպական կենտրոնի հետ համատեղ ԱՄՆ ՄԶԳ-ի աջակցությամբ իրականացնում է «Թափանցիկ և հաշվետու կառավարման խթանում` քաղաքացիական հասարակության մասնակցության միջոցով» ծրագիրը:
Սույն ծրագրի շրջանակներում «Թրանսփարենսի Ինթերնեշնլ հակակոռուպցիոն կենտրոն» հասարակական կազմակերպությունը (ԹԻՀԿ) և Քաղաքացիական զարգացման և համագործակցության հիմնադրամը (ՔԶՀՀ) հրավիրում են Ձեզ մասնակցելու Հասարակական կազմակերպությունների կառավարման Կենտրոնական և Արևելյան Եվրոպայի աշխատանքային խմբի կողմից ստեղծված Հասարակական կազմակերպությունների կառավարման ձեռնարկի շնորհանդեսին: Ձեռնարկը կներկայացվի Ոչ առևտրային իրավունքի եվրոպական կենտրոնի փորձագետների կողմից:
Շնորհանդեսը տեղի կունենա օգոստոսի 29-ին ժամը 14:00-17:00 Անի հյուրանոցի Անի սրահում /հասցե`Սայաթ Նովա 19, Երևան, Հայաստան/:
Խնդրում ենք հաստատել ձեր մասնակցությունը գրելով՝ [email protected] կամ զանգահարելով 010 57 66 70 հեռախոսահամարով:
Ավելացված է նոր հնարավորություն` «We Are Looking for Long-Term Observers» Տեսնել ավելին
Ավելացված է նոր հնարավորություն` «Networking grants for civil society organisations from Eastern Partner countries» Տեսնել ավելին
Ավելացված է նոր հնարավորություն` «GIZ Open Call for Ideas by Women-Led NGOs» Տեսնել ավելին
Ավելացված է նոր հնարավորություն` «Call for Applications by Yerevan State University: Peacebuilding and Conflict Resolution (in Armenian)» Տեսնել ավելին
Ավելացված է նոր հնարավորություն` «Call for Applications by ERIM (Equal Rights and Independent Media) NGO: Voter education, local public awareness and community engagement grants for CSOs and media in Armenia» Տեսնել ավելին
Ավելացված է նոր հնարավորություն` «Call for Applications by ERIM (Equal Rights and Independent Media) NGO: Grants for countering disinformation and hate speech during electoral processes in Armenia» Տեսնել ավելին